Noteikumi - Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs, moto veikala tirdznicības zīmols Biker Toyz® (SIA VES Cargo, Reg. Nr. 40103595127, Rīga, Ratsūpītes iela 3-55, LV-1055) fiziskā adrese: Rīga, Brīvības gatve 250, LV-1039 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:


Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.


Piegādes un samaksas kārtība: Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus.


Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pārdevējs nodrošina preču piegādi ar SIA Omniva (Reģ. Nr.: 40103527192, Mārupes nov., Mārupe, Dzirnieku iela 24, LV-2167) kuriera (turpmāk – Kuriers) starpniecību un piegādes laiks ir atkarīgs no kuriera.


Pārdevējs apņemas 2 darba dienu laikā apstrādāt Pircēja pasūtījumu un pasūtīt preces no ražotāja noliktavām. Piegādes laiks no ražotāja noliktavas līdz Pārdevējam ir atkarīgs no konkrētās preces pieejamības. Pēc pasūtījuma apstrādes Pārdevējs apņemas telefoniskā veidā vienoties ar Pircēju par piegādes termiņiem. Gadījumā, ja Pircējs nevēlas gaidīt noteikto termiņu Pārdevējs 3 darba dienu laikā atgriež Pircējam par pasūtījumu samaksātos līdzekļus pilnā apmērā. Pircējam ir iespēja saņemt preci veikalā vai pasūtīt piegādi uz Omniva pakomātu vai Omniva kurjeru. Pirms piegādes, Omniva Pircējam nosūtīs iszīņu SMS veidā.


Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, paziņojot par to Pārdevejam pa telefonu, Pārdevēja darba laikā, norādot iemeslu un pasūtījuma (rēķina) numuru. Pircējam tiek sagatavots atgriešanas akts un tiek nosūtīts pa e-pastu, kuru Pircējs norādīja pasūtījuma formā.


Pircēja pienākums ir 1 darba dienas laikā pēc atteikuma paziņošanas atdot preci Pārdevējam, vai nosūtīt to ar kurjera starpniecību, izvēloties kuriera piegādi tieši uz moto veikalu Biker Toyz® (SIA VES Cargo, Rīgā, Brīvības gatve 250), vai ar Omniva starpniecību pakomatā, Rīgā, Brīvības ielā 372 (t/c Alfa). Pircējam ir pienākums preces nosūtīšanas brīdī nosūtīt Pārdēvējam uz e-pastu: [email protected] preces izsekošanas numuru.


Visus izdevumus, kas rodas saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.


Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:


 • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
 • ja ir noņemtas jebkuras uzlīmes, cenrādis, birkas un tml.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".


Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai, ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.


Datu apstrāde: Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām.

Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Pēc preces atgriešanas Pārdevejs atgriež naudu uz Pircēja kontu 3 darba dienu laikā 100% apmērā.


Lietotāju datu drošība

Pārdevejs ir veicis visus nepieciešamos pasākumus lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.


Biker Toyz® veikala apmeklēšanas un laikā Pārdevējs var saņemt informāciju, kas satur personas datus:

 • 1.1 iegūstot personas datus tiešā veidā (vārds un uzvārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese);
 • 1.2 netieši iegūstot informāciju (piemēram: izmantojot sīkdatnes un citus tehniskos līdzekļus, lai pārraudzītu Pārdeveja izmantošanu).

Pircēju personas datus Pārdevējs apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, Pārdevejs izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, maiņas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.


Iegādājoties Interneta veikalā Biker Toyz® piedāvātās preces un pakalpojumus Pircējs piekrīt un atļauj Pārdevejam reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt personas datus, kā arī datus, kurus Pircējs turpmāk sniegs Pārdevējam, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams šādiem mērķiem:


 • 4.1 datu izriet no SIA VES Cargo Pircēju pasūtījumiem, līgumsaistībām, vai datu apstrāde nepieciešama, lai noslēgtu attiecīgu līgumu (darījumu);
 • 4.2 dati ir nepieciešami Pircēju identificēšanai un uzskaitei;
 • 4.3 dati ir nepieciešami komerciālo paziņojumu (epasta un/ vai SMS) sūtīšanai;
 • 4.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet no līgumsaistībām, vai no attiecīgi noslēgtajiem līgumiem (darījumiem).
 • 4.5 dati ir nepieciešami lai izskatītu Pircēja iesniegumu preču iegādei uz nomaksu.

Pārdevejs nodrošina Pircēju personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām, tiktāl, ciktāl to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, izņemot Pārdevēja partneriem, kas nodrošina interneta veikalā iegādāto preču piegādi, preču finansēšanu un pakalpojumu sniegšanu, tādā apjomā, kādā personas dati ir nepieciešami līgumsaistību izpildei.


Pircējam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami.


Pircējam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju:

 • 6.1 kādas ziņas par Pircēju ir iegūtas, datu ieguves avots, kad mainīta datos iekļautā informācija (ja normatīvie akti to atļauj);
 • 6.2 kādam mērķim veikta personas datu apstrāde, ziņas par personas datu saņēmējiem;
 • 6.3 informāciju par to, vai dati tikuši apstrādāti automatizēti.

Pircēju personas dati tiks glabāti ne ilgāk, kā to nosaka normatīvo aktu prasības. Pircējs jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu.


Piegāde Latvijā tiek nodrošināta ar:

 • 1) Omniva pakomātu starpniecību, cena 3.99 EUR par pirkumu līdz 199 EUR, virs šīs summas piegāde uz Omniva pakomātiem ir bez maksas.
 • 2) Omniva pakomātu starpniecību ārpus Latvijas robežas Lietuvā un Igaunijā, 6.99 eur par vienu pirkumu un iepakojumu ar svaru līdz 20 kg. Ja iepakojuma svars pārsniedz 20 kg, Pircējam tika nosūtīts papildus reķins par Kurjera pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām.

Piegādes laiks 1-6 darba dienas, bet var atšķirties, ja prece nav pieejama, tad par piegādes laiku Pārdevējs un Pircējs vienojas atsevišķi vai Pircējs atceļ savu pirkumu un Pārdevējs atgriež Pircējam atpakaļ naudas līdzekļus par pirkumu ne velāk ka 3 darba dienu laikā, ja preces nav uz vietas ražotāja noliktāvās, vai 14 darba dienu laikā, ja Pircējs izvēlas atdot preci atpakaļ pēc tās saņemšanas.


Norēķināties par pirkumu var ar Kredītkarti (Klix) vai bankas pārskaitījumu. Pircējs pēc pirkuma noformēšanas saņem rēķinu savā e-pastā uzreiz.


Kontakti:


Telefons: +371 20442233
E-pasts: [email protected]