Pasākumi

Sieviešu Dienas Rallijs 2016


05 Mar 17:16

Sieviešu Dienas Rallijs 2016

2016. gada 5. marts, Vidzeme, Zemgale, Rīga.

Visus gadus rallijs sācies Rīgā, izbraukātas dažādas zināmākas un mazāk zināmas vietas virzienā no Rīgas un atpakaļ. Kā būs šogad?! Starts divās pilsētās (abas aptuveni 100 km attālumā no Rīgas) vienlaicīgi, būs divi maršruti - Vidzemē un Zemgalē, dāmas dosies iepazīt vairāk visus četrus Latvijas novadus un finišēs Rīgā, modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”. Maršruts plānots aptuveni 300 līdz 350 km garš, kā laikā būs jāveic vairāki uzdevumi kontrolpunktos līdz galvaspilsētai, bet tajā jāapmeklē vēl vairāki. Pirmo reizi dalībniecēm būs pašām jāplāno savs ceļš, taktiski jāizdomā, kuru no piedāvātajiem punktiem apmeklēt būtu labāk jeb izdevīgāk, lai uzrādītu labāku rezultātu.

Jaunums – visu informācija netiks izpausta uzreiz, pasākuma organizatori dalībnieces un pārējos interesentus par gaidāmo “Sieviešu dienas rallijā” informēs pakāpeniski, tā lai katra diena būtu pārsteigumiem pilna.

Finišā valdīs īsta kino akadēmiskās balvas pasniegšanas ceremonijas atmosfēra – fotoaparātu zibšņi, prožektoru gaismas, uzslavas, komentāri, ziedi un daudz kas cits. Vakara pasākums notiks boulinga un izklaides centrā “Fantasy park”, bet svinīgā apbalvošanas ceremonija modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” ēdināšanas zonā.

Šogad apbalvos trīs labākās ekipāžas katrā maršrutā, tas nozīmē, ka ikvienai no Jums ir lielāka iespēja iegūt pirmo vietu un saņemt arī galveno balvu.

Starptautiskā sieviešu diena Latvijā nav iedomājama bez Sieviešu dienas rallija!

Informācijas avots: www.sacensibas.lv

Sieviešu Dienas Rallijs 2016Sieviešu Dienas Rallijs 2016Sieviešu Dienas Rallijs 2016Sieviešu Dienas Rallijs 2016Sieviešu Dienas Rallijs 2016Sieviešu Dienas Rallijs 2016Sieviešu Dienas Rallijs 2016Sieviešu Dienas Rallijs 2016Sieviešu Dienas Rallijs 2016Sieviešu Dienas Rallijs 2016

Komentāri (0):