Par mums


Biker Toyz® - tas ir jauns, bet strauji augošs moto ekipējuma un moto aksesuāru veikals. Mūsu asortimentā ir motoķiveres, cimdi, motoapavi, bikses, jakas, kombinezoni, aizsardzība, somas, džinsas, termoveļa u.c.

Strādājam ar tādiem brendiem kā: Acerbis, AGV, Airoh, Büse, Bering, Bagster, Caberg, EVS, Falco, Fox, Gaerne, Kenny, Lazer, Macna, MDS, Nolan, Oxford, Rebelhorn, Segura, Shark, Shima, Shoei un X-lite.

Mēs strādājam jau ceturto sezonu un pievēršam uzmanību tikai populārai precei, kas ir labāka par analogiem, gan cenas, gan kvalitātes ziņā. Mūsu darbs, kā arī profesionālā pieredze un centība ir nesuši savus augļus, un mēs ar godu varam paziņot, ka uz doto brīdi Biker Toyz® ir kļuvis par oficiālu pārdošanas marku.

Ejot soli solī ar laiku, izpētot jaunas tehnoloģijas, tai skaitā pētot jaunu, mūsdienīgu moto apģērba izgatavošanas procesu, kā arī sekojot līdzi moto ekipējuma tirgum kopumā, analizējot izgatavotāju pieprasījumu un piedāvājumu, mēs metodiski papildinam asortimentu ar jaunām, populārām un pieprasītām moto  precēm. Mēs piedāvājam labāko preci tirgū par pieejamu cenu.

Tikai pateicoties Jums, mēs zinām ko tieši piedāvāt un ieteikt mūsu pircējam. Sakarā ar to,  mūsu pastāvīgajiem klientiem esam izstrādājuši īpašu lojalitātes programmu.

Lai ērtāk un biežāk kontaktētos ar saviem klientiem esam savā ziņā vienīgie realizējuši īpašu veikala darba laiku.Esam pieejami visas darba dienas, kā arī brīvdienas. Sakarā ar to gaidīsim Jūs jebkurā jums ērtā laikā un dienā.

Mēs atbalstam daudzpusības filosofiju un metodiski paplašinam savu interešu, un sadarbības partneru loku. Piedāvājam mūsu pastāvīgajiem klientiem visāda veida preces, piedāvājumus par speciālām cenām. Atbalstam sadarbības programmu kurā uz doto brīdi ietilpst: Indafa, Direct Auto, Krustojumi.lv, E-smoke.lv, MeviGym, Freeriders.lv, Ghetto Games, MotoAS, Sapņu Birojs, INKfected, Fantasy Park, EB Moto, Chemical Guys, Vingrinajumu Klubs, UFZ Impact Team, Viar Canvas.

Neatsakot mūsdienu modes tendencēm mēs aktīvi blogojam populārākajos sociālajos tīklos,  tādos kā Facebook un Instagram. Ienākot mūsu lapā Jūs varēsiet sekot līdzi visiem aktuālajiem notikumiem kas ir saistīti ar moto ikdienu. Turklāt būsim priecīgi Jūsu izklaidei piedāvāt dažādus jociņus, jautājumus, interesantus stāstus, kā arī informāciju par tekošajām akcijām un konkursiem.

Taču atgriezīsimies pie tā, ka īstā kustība notiek tieši reālajā dzīve kur elpot var līdz ar ceļavēju. Biker Toyz® komanda aktīvi piedalās, kā arī ir līdzorganizētājs un pat organizētājs tādiem pasākumiem kā Drift, Drag Race, Motostunts, Aqua Race, Motocross, Autocross, Paintboal, MotoRing, Motoboal, Speedway, u.c. Mūsu hobijs ir kustība kas realizējas ar cilvēka, moto un auto tehnikas mijiedarbību. To bildes arhivu un aktualo pasākumu kalendāru Jūs varat apskatīties sadaļā Biker Toyz Life.

Mūsu mērķis - auto un moto sporta popularizācija ņemot vērā visus drošības tehnikas noteikumus.